Ale keby ste predsa len chceli vedieť o nás niečo bližšie, pripájame aj náš príbeh.

Začal by som asi tým, že už ako malý som miloval prírodu a všetky zázraky ktorými oplýva. K tejto láske sa postupne pridávali ďalšie. V detstve som mal ťažkú autonehodu a ocitol som sa v kóme, kde som zažil neuveriteľné veci, ako sa hovorí – veci „medzi Nebom a Zemou“. Už to, že som sa z kómy vôbec prebral, všetci ľudia, vrátane mňa považovali za zázrak. Po tejto životnej skúsenosti som získal ďalšiu lásku. Lásku k životu ako takému a všetkým veciam „medzi Zemou a Nebom“. Ako to už na svete chodí, životné udalosti ma zaviali rôznymi smermi, ale po čase som stretol svoju ďalšiu lásku v podobe mojej partnerky, ktorá sa stala mojou spriaznenou dušou. Máme spoločné záujmy a lásky. Milujeme život a zázraky ktoré nám ponúka. Aj preto sme sa rozhodli založiť tento e-shop.

Prečo Hanamana? Hanamana je vlastne zázrak po havajsky a páči sa nám tento názov. Domény ako zázrak, alebo zázraky už boli aj tak obsadené. 🙂 A Havaj je takmer idylický ostrov, kde si ľudia vážia prírodu, život a zázraky. Majú úžasnú filozofiu a praktiky ako Huna, Hooponopono… a tie sú tiež zázračné. A ešte, väčšinou sa tam ľudia usmievajú a sú v pohode. O tom a aj všeličom inom sa však dočítate v našom blogu, kam Vás srdečne pozývame.

Ako ste si už mohli prečítať na úvodnej stránke – „Dostali sme úžasné dary – telo, myseľ, dušu, 6 zmyslov a mnohé ďalšie. Jediná cesta ako prejaviť vďačnosť za tieto zázraky, je rozvíjať ich, milovať a rozmaznávať.“ …. a ja sa plne stotožňujem s myšlienkou mojej partnerky. V našom obchodíku vám preto chceme ponúknuť zopár prostriedkov a pomôcok, ktoré nám v tomto rozvoji a rozmaznávaní pomôžu. Chceme vám predstaviť aspoň kúsok z nekonečných darov Univerza. Snažíme sa predávať najmä produkty, ktoré sú prírodné, vyrábané s láskou a šetrné k životnému prostrediu. Na stránke ponúkame produkty ktoré sme sami vyskúšali (alebo práve skúšame), sme s nimi spokojní a páčia sa nám.

Veľmi si želáme aby sa tieto dary Univerza zapáčili aj Vám, aby ste s nimi zažili čo najviac spokojnosti a aby spríjemnili a obohatili váš život.

 Veľa každodenných zázrakov a príjemný pobyt na stránke, želá Rastino a Inawa. 🙂

Rastino

Rastino

Inawa

Inawa